Item (SKU): AZ4035-LDD-BS-PK-RG14K
Model Number: AZ4035
Metal: 14K Rose Gold
Gemstone Quality: Lab
Type: Lab
Stone Size: 1.3 mm, 1.4 mm, 1.6 mm, 1.5 mm, 1.2 mm, 1.1 mm