Item (SKU): AZ4035-AQ-LDD-PK-RG14K
Model Number: AZ4035
Metal: 14K Rose Gold
Gemstone Quality: Natural (AAAA)
Type: Natural
Stone Size: 1.4 mm, 1.5 mm, 1.3 mm, 1.1 mm, 1.2 mm, 1.6 mm