Item (SKU): AZ3023-LDD-DD-WG18K
Model Number: AZ3023
Metal: 18k White Gold
Bandwidth: 2.00
Gemstone Quality: Lab
Type: Lab
Stone Size: 2 mm, 1.9 mm, 2.3 mm, 2.2 mm, 2.1 mm, 1.6 mm, 1.8 mm, 1.7 mm