Item (SKU): AZ3023-GT-DD-YG18K
Model Number: AZ3023
Metal: 18k Yellow Gold
Bandwidth: 2.00
Gemstone Quality: Natural (AAAA)
Type: Natural
Stone Size: 1.8 mm, 1.7 mm, 2.1 mm, 2.2 mm, 2.3 mm, 2 mm, 1.9 mm, 1.6 mm