Item (SKU): AZ1342-PK-DD-YG18K
Model Number: AZ1342
Metal: 18k Yellow Gold
Type: Natural
Stone Size: 1 mm, 1.5 mm, 1.8 mm, 1.4 mm, 1.6 mm