Item (SKU): AZ1342-GT-DD-RG14K
Model Number: AZ1342
Metal: 14K Rose Gold
Type: Natural
Stone Size: 1 mm, 1.4 mm, 1.5 mm, 1.8 mm, 1.6 mm