Item (SKU): AZ1342-AM-PK-RG14K
Model Number: AZ1342
Metal: 14K Rose Gold
Bandwidth: 3.30
Gemstone Quality: Natural (AAAA)
Type: Natural
Stone Size: 1.8 mm, 1.6 mm, 1 mm, 1.4 mm, 1.5 mm